קצת עלינו

הרעיון להקמת Arteeca צמח בנקודת המפגש שבין אהבה גדולה לעיצוב לבין הרצון לאפשר לכל אחד להביע את עצמו. המטרה שלנו להציע לכם מבחר גדול ככל האפשר של עיצובים במגוון נושאים וטרנדים על חולצות טי ופרטי לבוש נוספים כדי שתוכלו לבטא את עצמכם ולהתלבש כל יום לפי מצב הרוח שלכם. כך שכל הסיפור שלכם יתומצת למשפט קצר ונוקב, לתמונה מעוררת השראה או לאיור הומוריסטי מדליק.

אנחנו רק בתחילת הדרך, עם מידה לא מבוטלת של סקרנות והתרגשות לנבור ולגלות עיצובים חדשים ומוצרים נוספים מכל העולם. בנוסף אנו עובדים על שיתופי פעולה כדי לתת במה למעצבים ישראלים בסגנונות שונים שמבטאים את ההווייה המקומית. את כל האוצרות שאנחנו מלקטים מעלים לאתר מדי כמה ימים. לכן מומלץ לעקוב אחרינו כדי להתעדכן ולגלות הפתעות וחידושים.

ההדפסים ב Arteeca מתבצעים אצלנו במדפסת טקסטיל דיגיטלית מתקדמת המדפיסה ישירות על חולצות ובדים. צבעי ההדפסה הינם אקולוגיים, לא רעילים ואנטי אלרגניים בתקן Oeco-Tex Standard 100. מוצרי הטקסטיל שאנחנו מדפיסים עליהם הינם באיכות הגבוהה ביותר וההדפסים עליהם עמידים לאורך זמן, למספר רב של כביסות, ללא דהייה.

בנוסף ניתן להזמין פריטים בעיצוב אישי או ממותג עסקי בכל כמות. אם אתם מעוניינים בפריטים מודפסים לעובדים בחברה, ללקוחות בסטודיו לריקוד, חדר כושר, קבוצת ריצה, אירועים ושמחות או כל הזדמנות אחרת שתרצו להנציח אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר כדי לקבל הצעת מחיר.

נשמח תמיד לקבל מכם הצעות ובקשות במטרה לספק לכם את השירות הטוב ביותר.