לשאלות בווטסאפ

כל המידע על הדפסה דיגיטלית על חולצות

חולצות מודפסות הפכו לפריט פופולרי מאוד בשנים האחרונות ויותר ויותר אנשים נוטים להדפיס על החולצות שלהם – ציורים, משפטים, תמונות וכדומה. לכל אחד מאיתנו יש בארון כמה חולצות מודפסות, בין אם הדפסנו אותן בעצמו או שקנינו אותן כבר עם הדפס, למגוון רחב ושונה של מטרות.

ההרגל לנושא החולצות המודפסות נראה לנו כל כך מובן מאליו כאילו הן היו כאן תמיד, אבל האופציה שאנחנו יכולים לבחור ולהחליט באיזה הדפס להשתמש על החולצה הוא חדש לגמרי, והטכנולוגיה במקרים האלה לא מספיקה להשתכלל.

אז אם מעניין אתכם לדעת איך ההדפס מודפס על החולצה שלכם, המאמר הזה בדיוק בשבילכם.

בשיטת ההזרקה

זו אולי השיטה המועדפת והמתקדמת ביותר בשוק אשר מזריקה את הצבע ישירות אל תוך סיבי הבגד. השיטה הזו מפיקה תוצאות מדהימות ועמידות לאורך זמן. ניתן להזריק ישירות על חולצות בהירות וגם על כהות, כולל חולצות שחורות. עם זאת, שמדפיסים על חולצה שחורה יש צורך קודם כל בשכבה לבנה כדי שהצבע לא יבלע בבד השחור, ולאחר מכן מוסיפים את ההדפס הנבחר.

בשיטת דפי טרנספר

עוד שיטה יעילה וטובה היא באמצעות דפי טרנספר. ההדפס מודפס על דפים מיוחדים אשר ניתן להעבירם לבגד באמצעותם ממשק עם חום. שיטה זו מפיקה תוצאות יפות במיוחד במיוחד אם ההדפסה שנעשתה על הדף היא איכותית וברורה.

שיטות מיוחדות

בנוסף להדפסות הרגילות, המדפיסות לנו חולצות מדהימות עם הדפסים יפים במיוחד, ישנן גם הדפסות עם אפקטים מיוחדים.

  1. גליטר – אפקט זוהר וססגוני במיוחד.
  2. קראק – אפקט שמייצר תחושה של נוסטלגיה
  3. צבעי כסף וזהב
  4. ועוד.

איך שומרים על החולצה המודפסת שלכם?

הדפסה על חולצה בשיטה הדיגיטלית תפיק לכם תוצאה מדהימה ועמידה והפליא. עם זאת, על מנת שתוכלו לשמור על הבגד בצורה טובה לאורך זמן רב יותר יש לנהוג לפי מספר כללים פשוטים שרלוונטיים אגב לבגדים רבים בארון שלנו שמומלץ ליישם בכל זמן.

  1. נכון, להפוך את הבגד זה פעולה מסורבלת גם בתהליך ההכנסה למכונה וגם בתהליך שלפני קיפול הבגד אך עם זאת, מומלץ לכבס את הבגדים שלכם שהם הפוכים בטמפרטורה שלא עולה על 30 מעלות.
  2. מומלץ לייבש את החולצות בצל ולא בשמש, על אף שייבוש בשמש הוא מהיר יותר. השמש יכולה לגרום לבגד או להדפס שעל הבגד לאבד מהגוונים שלו ולגרום לדהייה.
  3. מומלץ שלא לגהץ את ההדפס וגם לא בסביבתו (כלומר מסביב להדפס)

אם תקפידו על ההנחיות הללו תוכלו ליהנות מהחולצה שלכם לאורך זמן.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן