לשאלות בווטסאפ

חולצות מודפסות לאירועים

בשנים האחרונות החולצות המודפסות אשר נקנות לאירועים על המדרגה. זה יכול להיות לאירועים של קורים לפני האירוע עצמו – לדוגמה, צילומי טראש של קוראים לפני החתונה, הצעות נישואים אשר משלבות בתוכן תמונות עם כיתוב ועוד.

 אז אילו אירועים יכולים לשלב בתוכם חולצות מודפסות ומה חשוב לקחת בחשבון לפני שמזמינים חולצה מודפסת?

 ימי הולדת עגולים

 האבא , האמא,  הסבצא חוגגים יום הולדת?  זה בדיוק הזמן להדפיס להם חולצה עם תמונה וכיתוב שימשכו את תשומת הלב והוסיפו רגש לאירוע.

לרוב מדפיסים על חולצות בימי הולדת עגולים לדוגמה את יום הולדת 50 יום הולדת 60 יום הולדת 70.

חתונות

אז נכון של החתונה אנחנו נוטים בדרך כלל להתלבש בצורה מגונדרת, אבל כל זה עד שמגיע שלב הריקודים. והריקודים נוטים חברים ומשפחה להחליף את בגדיהם לבגדים נוחים אשר בדרך כלל מכילים משפטים גם מצחיקים גם מגניבים שגם נותנים איזה טוויסט מסוים  לאירוע ובו כל אחד יכול לבחור מה הוא רוצה שיופיע על החולצה שלו.

טיולים משפחתיים

בשנים האחרונות אנחנו רואים הרבה מאוד משפחות מזמינות חולצות לטובת טיול משותף שנעשה עם כל המשפחה.

מה חשוב לקחת בחשבון לפני שמדפיסים על חולצה?

אז ברור שאיכות החולצה ואיכות ההדפסה על החולצה מאוד מאוד חשובים כי בסופו של דבר אנשים ירצו ללבוש את החולצה ולהנות ממנה לעיתים גם אחרי החתונה.אבל עכשיו אנחנו רוצים דווקא לדבר יותר על המידות.

שמדובר באירועים לרוב ההזמנה נעשית בכמות גדולה זה חשוב מאוד להבין מה הם המידות של אותם אנשים שירצו להזמין את החולצה.

במידה ואנחנו לא יודעים בצורה מדויקת מה הם המידות של אותם אנשים שילבשו את החולצות, מאוד להמליץ את המידות הנפוצות ביותר – לארג, אקסטרה לארג , ולנסות דווקא להתאים את החולצות לאנשים  חריגים במידותיהם.

מומלץ בנוסף להזמין כמה חולצות נוספות אקסטרה למקרה ואנשים נוספים ירצו ללבוש גם את החולצה ולהזדהות בצורה מובהקת יותר עם האירוע בו הם נמצאים

אנחנו ב ארטיקה נשמח לספק לכם את החולצות האיכותיות ביותר עם איכות ההדפסה הגבוהה ביותר בתוך זמן קצר ועם ליווי מלא ועם טיפים שיסייעו לכם לעבור את האירוע הבא בהצלחה רבה.

באתר שלנו תוכלו לעצב את החולצות בעצמכם או לבחור מתוך מגוון קיים של החולצות מדהימות ומדליקות בדיוק כמו אלה שדמיינתם באירוע שלכם.

 

צרו איתנו קשר ונשמח לסייע

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן