לשאלות בווטסאפ

איך מעצבים נכון חנות בגדים?

אם בקרוב אתם מגשימים את החלום הגדול שלכם – פתיחת חנות בגדים משלכם, דעו שיש חלק משמעותי לעיצוב החנות שלכם. העיצוב צריך להיות מעניין, אסתטי וכזה שיעניק תחושה נעימה ללקוחות, כך שהם יישארו בחנות זמן ממושך וירצו למדוד עוד ועוד פריטי ביגוד.

כאשר מדובר על חנויות לממכר אופנה, יש בהן כל מיני סוגים של פריטים בהם, נעליים, בגדים (שמלות, חולצות טי שירט, מכנסיים, חצאיות ועוד), תיקים, אקססוריז, תכשיטים ועוד. על כן, מומלץ מאוד לתכנן את החנות שלכם, כך שכל המוצרים שאתם מוכרים בה, יוצגו בצורה מיטבית ונכונה וכמו כן, חשוב מאוד גם להקפיד על הסידור והארגון. 

הצגת הפריטים שיש בחנות הבגדים שלכם

יש כל מיני דרכים להציג את הפריטים. ניתן להשתמש במתקני תצוגה ייעודים, סטנדים, מדפים, מערכות תצוגה מתקדמות ועוד. כאשר משתמשים בכל אלה, ניתן להציג את הפריטים בצורה מושכת, נוחה ופרקטית. נסו להתייעץ עם חברה המספקת ציוד לחנויות בגדים הכולל: מערכות תלויות, מערכות קיר, סטנדים, קירות חריצים, מקדמי מכירות ועוד. בדקו מה יכול להתאים לחנות שלכם מבחינת הגודל, השימוש, הייעוד וכו’.

איזה עוד דברים מומלץ ליישם בחנות הבגדים שלכם?

דינמיות – תודות לעידן הדיגיטלי בו אנו חיים, יש לשמור על דינמיות על מנת להצליח ומה הכוונה? נסו לשדר ללקוחות שלכם את המסרים הנכונים והמדויקים. לדוגמה, מסר כמו “קנו עכשיו, כי מחר יהיה פה משהו אחר”. איך תוכלו ליישם זאת בחנות הבגדים שלכם? באמצעות תחלופה גבוהה של פריטי ביגוד, שינוי העיצוב, שימוש ברהיטים מודולריים ועוד.

תאי מדידה – בכל חנות בגדים, יש גם תאי מדידה. הם צריכים להיות גדולים, נעימים וכאלה שהלקוחות ירגישו בנוח להיכנס אליהם שוב ושוב על מנת למדוד את הבגדים שיש בחנות. חשוב מאוד שיהיו בהם גם ווי תלייה גדולים וכמו כן מראה. התאורה צריכה להיות רכה ונעימה ואם יש  מספיק מקום בתא המדידה, אפשר גם לשים הדום ובו יונחו בגדים שלא ניתן לתלות על ווי התלייה.

קונספט – איזה מסר תרצו להעביר ללקוחות שלכם. חנות הבגדים צריכה להיות מעוצבת בהתאם למוצרים הנמכרים בה וכמו כן כאשר היא פונה לקהל היעד המתאים. מעבר לכך, חשבו איזו אווירה תרצו לייצר בחנות שלכם – האם אווירת בוטיק, אווירה מודרנית, אווירה צעירה וכו’.

אחסון – הרבה מבעלי חנויות הבגדים, עסוקים בלמלא את החנות במגוון של בגדים אבל שוכחים שלא משנה באמת מהי כמות הבגדים אלא משנה כיצד הם מוצגים. על כן, מלבד שימוש באמצעי התצוגה שהוזכרו קודם לכן, אפשר גם להשתמש באמצעי תצוגה שבדרך כלל רואים בחלונות הראווה של החנות. אמצעים אלו כוללים שימוש בבובות תצוגה. אפשר להציב את הבובות האלה גם בתוך החנות.

לסיכום…

אין ספק שעיצוב נכון, יתרום גם להצלחתה של חנות הבגדים. כך תהיו בטוחים שקהל היעד הנכון והמתאים יכנס לחנות שלכם, שהלקוחות שלכם יתחברו לעיצוב ולמסרים שתרצו להעביר ושתוכלו לייצר חוויה בלתי נשכחת לכל מי שייכנס לחנות.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן