לשאלות בווטסאפ

איך להדפיס על חולצה בבית?

הדפסה על חולצות זו המומחיות שלנו ואנחנו עושים את זה בהמון תשוקה ואהבה. קיימת הנטייה לחשוב שרק בחנויות ייעודיות ניתן להדפיס על חולצה.

למעשה, יש לנו את האפשרות להדפיס על חולצות ועל בדים גם בבית, ואת רוב המוצרים ככל הנראה שיש לכם.

אז אם בא לכם להשקיע קצת מהזמן שלכם ולצאת למסע של הדפסה על חולצה באופן עצמי, יצרנו עבורכם מדריך קצר שיפרט לכם איך התהליך הזה עובד.

לפני שנתחיל, אנחנו רוצים להציע לכם את האופציה לחסוך בזמן ולעצב חולצה באופן עצמי באתר שלנו. למעשה, יש לנו גם מגוון עיצובים מובנים ומוכנים מראש שתוכלו פשוט להתבלש עליהם ולעצב לעצמכם חולצה מדהימה בפחות מ-5 דקות.

בחזרה למדריך שלנו.

אילו מצרכים יסייעו לכם במשימה?

  1. מגהץ
  2. חולצה
  3. מדפסת (במידה ורוצים לשלב צבע אתם זקוקים למדפסת צבעונית)
  4. ניילון נצמד
  5. דף A4
  6. נייר אפייה
  7. מספריים

אזהרה – התהליך כולל בתוכו שימוש במגהץ מה שעלול לסכן את ילדיכם. תהליך ההדפסה צריך להיות בליווי מבוגר אחראי.

ו… מתחילים

שלב ראשון – עיצוב והדפסת הדמות/כיתוב הרצוי

עצבו לעצכם את ההדפס אותו תרצו להדפיס על החולצה. זה יכול להיות גיבור על, תמונה שלכם, כיתוב מסויים או באמת, כל דבר שתרצו והדפיסו אותה על גבי דף A4 רגיל.

שלב שני – הכנת ההדפס

אחרי שהדפסת את ההדפס אותו תרצו להדפיס על החולצה, גזרו עם מספריים סביב שולי הדמות. נא לא להשאיר את ההדפסה על גבי דף A4 שלם – אם יש חתיכת נייר מסביב לדמות, גזרו אותה.

לסיום, עטפו את ההדפסה בניילון נצמד מכל הצדדים וגזרו את שולי הניילון אך כולל השארת שוליים צרים.

שלב שלישי – גיהוץ ההדפס על גבי החולצה

ניקח את החולצה שבחרנו ונניח עליה את ההדפס שהכנו בשלב הקודם (זה שעטוף בניילון נצמד). את הדמות יש להניח עם הפנים אלינו (לא כלפי החולצה כמו שנוהגים לחשוב).

לאחר שהנחתם את החולצה במקום הרצוי, הניחו נייר אפייה על גבי ההדפס והתחילו לגהץ בצורה עדינה את הדמות על החולצה. את הגיהוץ יש לעשות במשך כ 10-15 שניות. השתדלו לא לפספס שום חלק כדי שהכל יעבור אל הבד.

שלב רביעי – סיימנו

אחרי שסיימתם, הסירו בעדינות את כל השכבות ובדקו האם ההדפס עבר במלואו ובשלמותו אל החולצה.

חשוב לדעת

לעיתים, דרושות מספר נסיונות עד שמצליחים – במיוחד בפעמים הראשונות שלכם ולכן כדאי מאוד לבצע את כל הנסיונות על בדים חסרי חשיבות שאין לכם בהם צורך. כך תוכלו לראות את התוצאה ותוכלו להתאמן בצורה נוחה וקלה.

האופציה שלנו

אני חוזר שוב לשירות שאנחנו מציעים. הדפס על מגוון בגדים, מגוון סגנונות, בצורה קלה ונוחה מבלי לבזבז זמן בניסיונות. הכל נעשה בממשק גרפי קל ונוח באתר שלנו ומגיע עם מגוון עיצובים שמוכנים עבורכם מראש.

מה שקשה מאוד לעשות בשיטה העצמית (גזירה מסביב לכל אות) אנחנו יכולים לעשות עבורכם בצורה קלה ונוחה.

לכניסה לאיזור העיצוב העצמי שלנו לחצו כאן >>

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן